Agro Floria kapalné pro pokoj. rostliny SMUTNICE 500 ml

TOP 14 v kategorii Hnojiva

Agro Floria kapalné pro pokoj. rostliny SMUTNICE 500 ml

Speciální plnohodnotné hnojivo slouží jako spolehlivá ochrana pokojových rostlin před výskytem mušek smutnic a tvorbou plísní či jiných chorob...
Garantovaný nákup z Potapnicek.cz

Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 115 472 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 9 328 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč91 % • 7 769 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta180 Kč83 % • 1 238 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta58 Kč99 % • 1 249 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč97 % • 16 130 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 61 384 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 1 593 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 339 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč96 % • 8 771 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 5 697 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta56 Kč94 % • 962 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 26 201 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta120 Kč97 % • 1 814 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč86 % • 6 715 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč100 % • 32 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč98 % • 1 210 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč97 % • 4 654 recenzíDalší informace

Kapalné hnojivo Agro Floria o objemu 500 ml představuje komplexní péči o všechny druhy pokojových rostlin. Díky obsaženým látkám dokáže omezit výskyt mušek smutnic a účinně bojovat proti vzniku plísní i jiných chorob na povrchu substrátu. Interiér navíc provoní svěží vůní pomeranče. Produkt před použitím protřepejte a následně nalijte 15 ml (1 víčko) do 2 litrů vody; aplikujte přímo na substrát. V období vegetace (od března do září) jej používejte jednou za dva týdny, mimo vegetační období jednou měsíčně a v případě výskytu smutnic jednou týdně.

Univerzální pomocník

Agro Floria je díky obsahu unikátních aromatických látek s vůní pomeranče ideálním pomocníkem pro ochranu všech druhů pokojových rostlin před muškami smutnicemi. Kromě toho zvyšuje odolnost rostlin vůči nejrůznějším chorobám a zamezuje tvorbě plísní na povrchu substrátu.

Forma hnojiva

• , zakoupeno v STOP ŠKŮDCŮM

• Jsem spokojená funguje

moje zkušenost je omezení smutnic v květináči

• hezky voni a solidne omezi vyskyt smutnic

nenechavat v pokoji na slunicku, udelali se mi tam nejake cucky a nevim v jake je kvalite. kupoval jsem vickrat a vyskyt smutnic se ohromne omezil, i kdyz jsem se nezbavil komplet vsech. chtelo by to pravidelne opakovanou aplikaci.

Forma hnojiva
pro pokojové rostliny
Sady hnojiv

Univerzální pomocník

Spolehlivá péče o rostliny

Hnojivo se může pochlubit kvalitním složením s obsahem minerálních látek (dusík, fosfor, draslík) a mikroprvků. Před jeho použitím nejprve protřepejte láhev a následně nalijte 1 víčko (tj. asi 15 ml) do 2 litrů vody. Roztok promíchejte a aplikujte přímo na substrát.

Spolehlivá péče o rostliny

Jak často používat

Při výskytu smutnic je vhodné přípravek používat každý týden, a to přibližně po dobu jednoho měsíce (účinky jsou však znatelné už po 2 aplikacích). Poté doporučujeme produkt využívat jako prevenci, a to jednou za dva týdny. Mimo vegetační období postačí jedna dávka měsíčně.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

KAPALNÉ HNOJIVO FLORIA 0,5 l je speciální
plnohodnotné hnojivo s účinkem proti smutnicím pro všechny
druhy pokojových rostlin.  Zlepšuje celkovou
vitalitu rostlin a zvyšuje jejich odolnost vůči chorobám a škůdcům.

Obsahuje unikátní aromatické látky s vůní pomeranče, které omezují
výskyt mušek Smutnic. Mušky se hojně vyskytují v přemokřené půdě,
především při nadměrné zálivce. Po aplikaci hnojiva dojde k jejich
úplnému vypuzení z interiéru. Stačí 4 aplikace a hnojivo spolehlivě
působí proti tvorbě nevzhledných plísní na povrchu substrátu.

Používejte v období vegetace od března do září jednou za 2 týdny; mimo
vegetační období jednou za 1 měsíc.
Při výskytu mušek smutnic použijte 1 x týdně.
Aplikaci opakujte min. 4 x za sebou.

Dokumenty

• , zakoupeno v STOP ŠKŮDCŮM

• Jsem spokojená funguje

moje zkušenost je omezení smutnic v květináči

• hezky voni a solidne omezi vyskyt smutnic

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v OVOSADBA

Používám na smutnice a tento výrobek nás odmuškoval. Mohu každému kdo má tento problém doporučit.

• , zakoupeno v zafido-eshop.cz

Přípravek jsem si objednala, když ostatní doporučované postupy selhaly, včetně prohřívání substrátu atp. Musím konstatovat, že se výrazně snížil počet mušek smutnic již po první zálivce. U produktu je pozitivní i to, že nevoní chemicky, ale příjemně přírodně. Cenově podle mne odpovídá účelu i kvalitě.

• , zakoupeno v hubení-škůdců

• S hnojivem jsem spokojená, opravdu pomáhá proti smutnicím.
  • , zakoupeno v Potapnicek.cz

Sháněla jsem tento produkt v prodejnách, ale nikde jsem neuspěla

• , zakoupeno v Potapnicek.cz

Použila jsem proti smutnicím a po několikerém použití evidentně funguje, takže spokojenost.

• , zakoupeno v zafido-eshop.cz

• Super. Už po dvou zalitích ty černé potvory mizí. Tak ještě 2 x a bude pokoj navždy. Vynikající přípravek. Všem ve svém okolí doporučuji.
  • , zakoupeno v Gardners-eshop.cz

Super