AgroBio Opava K-Othrine 25 SC - 50 ml

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Všeprohobby.cz

Rád bych hodnotil, ale nemám co. Obchod mi dodal něco jiného, než jsem objednal. Podle řádku na faktuře se má jednat o náhradu, ale nikdo se nenamáhal zjistit, zda náhradu chci, nebo zda trvám na původním zboží. Neměl jsem možnost ověřit kvalitu náhrady. Příště si na tento obchod dám větší pozor, jestli zde vůbec budu nakupovat.

• , zakoupeno v zafido-eshop.cz

Funkční

• , zakoupeno v DDD Servis

• Vypadá to zatím že funguje jak má

úplně jsem nepochopil nákres na víčku kterak odstranit přelepku na hrdle, tak jsem ji protrhnul :)

Produkt nemá žádné parametry.

Stabilizovaná vodní suspenze insekticidního přípravku pro použití určeného k hubení škodlivého a obtížného hmyzu. Je použitelný v bytech, obchodech, zdravotnických zařízeních, potravinářských provozovnách a výrobnách, jakož i v objektech živočišné výroby apod.

Oblast použití

• Mol šatní - Hubení - 10 ml / 1 l / 20 m2 - Postřik - celoročně Poznámka: Působí jako kontaktní insekticid ve velmi krátké době a má dlouhou reziduální účinnost. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
  • Klíšťata - Hubení - 50 ml / 10 l vody - Postřik - duben, květen, červen, červenec, srpen, září Poznámka: Dávka 50 ml připravené aplikační kapaliny na 1 m2 plochy. Duben až červen, září. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
  • Komáři - Hubení - 10 ml / 1 l / 20 m2 - Postřik - květen, červen, červenec, srpen, září Poznámka: Působí jako kontaktní insekticid ve velmi krátké době a má dlouhou reziduální účinnost. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
  • Mol kuchyňský - Hubení - 10 ml / 1 l / 20 m2 - Postřik - celoročně Poznámka: Působí jako kontaktní insekticid ve velmi krátké době a má dlouhou reziduální účinnost. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
  • Mouchy - Hubení - 10 ml / 1 l / 20 m2 - Postřik - březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září Poznámka: Působí jako kontaktní insekticid ve velmi krátké době a má dlouhou reziduální účinnost. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
  • Štěnice - Hubení - 10 ml / 1 l / 20 m2 - Postřik - celoročně Poznámka: Působí jako kontaktní insekticid ve velmi krátké době a má dlouhou reziduální účinnost. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
  • Švábi - Hubení - 10 ml / 1 l / 20 m2 - Postřik - celoročně Poznámka: Působí jako kontaktní insekticid ve velmi krátké době a má dlouhou reziduální účinnost. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
  • Vosy - Hubení - 10 ml / 1 l / 20 m2 - Postřik - květen, červen, červenec, srpen, září Poznámka: Působí jako kontaktní insekticid ve velmi krátké době a má dlouhou reziduální účinnost. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
  • Mravenci - Hubení - 10 ml / 1 l / 20 m2 - Postřik - celoročně Poznámka: Působí jako kontaktní insekticid ve velmi krátké době a má dlouhou reziduální účinnost. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

• , zakoupeno v Všeprohobby.cz

• , zakoupeno v zafido-eshop.cz